Активних громадян у Гребінці навчали створенню проектів соціальної дії

18 Червень, 2017 - 08:56

Учасники мали змогу згуртуватись, поміркувати над тим, як своїми діями можна змінити світ навколо себе на краще, дізналися про проекти соціальної дії, їх створення і реалізацію

7-8 червня у приміщенні Гребінківського районного Будинку культури пройшов тренінг за програмою Британської ради «Активні громадяни». У тренінгу взяли участь працівники сектору культури Гребінківської РДА, служби у справах дітей, територіального центру соціального обслуговування, працівники сільських будинків культури та громадських організацій. Провели тренінг фасилітатори програми – голова Полтавської обласної МГО «Твій Світ» Олександр Чепур та Юлія Пода.

Програма має на меті сприяння соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Вона заохочує членів громад брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби та передбачає набуття ними потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.

Про стратегічну мету програми говорить Олександр Чепур: «Мета програми: створити світ, у якому люди мирно взаємодіють один з одним задля сталого розвитку своїх громад».

Кожен учасник мав змогу створити проект у команді однодумців, який буде покликаний змінити певне мікросередовище в громаді або вирішити конкретну проблему.

Читайте також