Чорнухинський фестиваль «Ми діти твої, Україно» став міжобласним

8 Квітень, 2017 - 14:31

Творчий дитячий проект «Ми діти Твої, Україно» започаткували й уперше реалізували в березні 2015 р. Цьогоріч він відбувся вже втретє

За час свого існування творчий проект змінив формат з конкурсу на фестиваль і з міжрайонного вийшов на міжобласний рівень. Адже до Чорнух приїхали артисти з Чернігівської та Київської областей, а також із сусідніх районів Полтавської області. Мета фестивалю — виявлення, підтримка та заохочення нових талантів, сприяння їхньому подальшому мистецькому розвитку, виховання патріотичних, естетичних цінностей молоді.

— Наші дітки були найменшими учасниками. І взагалі, ми вперше на цьому заході, але я вражена сумлінною підготовкою, гостинністю і професійними виступами маленьких та юних артистів. Залишились теплі спогади! Хочемо приїхати на фестиваль і наступного року, — поділилася враженнями завідувачка ДНЗ «Казка» смт Варва Чернігівської області Любов Кіктенко.

Цьогоріч фестивалем охопили 137 дітей. Їх зустрічали переповненим залом Чорнухинського РЦКіД.

— Усі виступили чудово! Але окремо хотілось би відзначити Максима Мокиєнка, якому довелося екстрено готуватися до виступу через зміну читця. І він виступив у декламаційному жанрі не просто з прочитанням вірша, а зробив свій номер у жартівливій формі за зразком «Розсміши коміка». Дуже сподобався глядачам танець Дарини та Вадима Ковган. Цікавим був і варвинський театр тіней «А матері чекають». Чорнухинці завершили свій виступ командним номером «Весна прийде», де було поєднано танець, гру на баянах, вокальну техніку біт-боксер, — відзначила засновник та організатор фестивалю Олена Зрібняк. — Нашого фестивалю не було б без потужної підтримки. Я вдячна за допомогу місцевій владі, колективу Чорнухинського РЦКіД, усім учасникам, керівникам команд, батькам, спонсорам — Василю Стасовському, Яні Дністрянській, Надії Федорченко, Геннадію Беленку, подружжю Трейтяків, Марії Кеді.

Чорнухинський умілець Максим Тарасенко виготовив для команд дерев’яні статуетки у вигляді скрипкових ключиків. Також дітям вручили солодкі подарунки.

— Це чудово, що в Чорнухах є такий фестиваль, — наголосив завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Віталій Кусков. — Дітей залучають до творчості, вони показують себе, переймають досвід. Сподіваюсь, що з кожним роком географія учасників буде розширюватись. Нам є куди рости. Але основу закладено, є підтримка небайдужих, а головне — багато талановитих дітей.

Фестиваль «Ми діти твої, Україно» проведуть у такому ж форматі й наступного року, а на 5-річчя в організаторів більш амбітні плани.

Марина ФРАНЧУК

Читайте також