Дев'ять пожежно-рятувальних частин відзначили ювілей

10 Квітень, 2017 - 20:46

10 квітня дев’ять пожежно-рятувальних частин Полтавщини відзначили своє 20-річчя. Це частини Гребінківського, Зіньківського, Кобеляцького, Лохвицького, Решетилівського, Семенівського, Полтавського, Хорольського та Чутівського районів

Керівництво Головного управління ДСНС України в Полтавській області привітало працівників та ветеранів пожежної охорони з ювілеєм. Начальник Головного управління Володимир Салогуб підкреслив, що за ці роки рятувальники стали справжньою опорою та надією для місцевого населення, а мужність, злагодженість дій та професіоналізм допомагає вчасно надавати допомогу постраждалим та ліквідовувати наслідки надзвичайних подій.

Приєднуємося до привітань і бажаємо насамперед здоров’я, безпеки на роботі та якнайменше надзвичайних ситуацій.

 

Напередодні ювілею, 7 квітня у Гребінці виникла пожежа на території приватного господарства по вул.Сільськогосподарській. Повідомлення про це надійшло на телефон служби порятунку «101» о 14:44.

На момент прибуття працівників служби ДСНС Гребінківського району вогонь охопив майже повністю усю будівлю. Пожежу локалізували о 15:00, ліквідували о 15:35.

Унаслідок пожежі знищено господарчу будівлю. Дві розташовані поряд будівлі пошкоджено вогнем.

До гасіння залучалися 4 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки.

 

9 квітня по допомогу до Служби порятунку «101» звернулися мешканці приватного домогосподарства, що розташоване по вул. Мічуріна у селі Вільшанка Лубенського району, де загорілася покрівля споруди.

Завдяки швидкому доїзду та оперативним діям рятувальників вдалося врятувати будинок та запобігти розповсюдженню вогню на розташований поруч сінник. Вогнем знищено 40 кв. м покрівлі та пошкоджено 20 кв. м внутрішнього оздоблення стін.

До гасіння залучалися 3 чоловіки особового складу та 1 одиниця техніки, які локалізували пожежу о 22:10 та остаточно ліквідували о 00:30.

В обох випадках вдалося уникнути жертв. Причини виникнення пожеж встановлюють фахівці.

За матеріалами ГУ ДСНС України в Полтавській області

Читайте також