Дві сотні прапорів прикрасили Пирятин на один день

30 Січень, 2017 - 09:38

24 січня у Пирятині відбулась Всеукраїнська акція «Велика українська хода заради миру і перемоги в Україні» на підтримку героїв Майдану та учасників АТО

Вулицю Соборну прикрасили синьо-жовті полотнища Державного стяга, привезені волонтером, військовим журналістом, капітаном Збройних Сил України Катериною Валевською, яка прибула до міста з миротворчою місією. Вона привезла з собою близько 200 державних прапорів із різних куточків України. На стягах – написи із назвами населених пунктів: Гайворон, Кам`янець-Подільський, Київ, Підволочиськ, Умань, Холодний Яр, Вінниця, Жмеринка, Могилів, Шпола, Крижопіль та інші, де побували учасники акції. Під назвою кожного населеного пункту руками його мешканців були виведені побажання рідній країні. Тепер колекція прапорів поповнилась і пирятинським синьо-жовтим стягом, на якому жителі та гості міста залишали надписи з побажаннями. Учасники акції вірять, що сила думки, віра і молитва допоможе зупинити війну в Україні.

– Полотнища мандрують від бригад до батальйонів, від міста до міста. Акція проводиться на честь героїв Майдану, героїв АТО заради миру й перемоги, – говорить волонтер. – Я подорожую Україною, вшановую пам’ять Героїв України, збираю найсильніші думки патріотів-українців, і в такий спосіб ми разом із вами наближаємо наш час Перемоги.

Читайте також