Гадяцьке «Джерело» зібрало у Чорнухах повний зал

4 Березень, 2017 - 15:26

У Чорнухинському РЦКіД «Зоря» відбувся концерт Народного ансамблю народного танцю «Джерело» Гадяцького училища культури імені М.П. Котляревського (художній керівник і балетмейстер — Заслужений працівник культури України Григорій Островний)

Його колишня учениця, нині хореограф та педагог-організатор Чорнухинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.С. Сковороди Марина Петренко і запросила артистів. До організації приїзду долучилися також місцеві команди міністра АПК і продовольства Тараса Кутового та РО Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

У складі колективу «Джерело» виступила чорнушанка і дочка Марини Петренко Ольга, яка цьогоріч уже закінчує навчання на хореографа у Гадяцькому училищі культури. Вона разом із кращими студентами старших курсів виконала на чорнухинській сцені різноманітні танцювальні композиції: поліську польку, іспанський танець, гопак, сюжетні танці «Вій» та «Яків», веснянку. Хореографічні номери розбавили пісенними, інструментальними та гумористичними творами. Чорнухи зустріли артистів із Гадяча переповненим залом.

— Концертом були задоволені не тільки глядачі, а й усі артисти. Нас дуже добре прийняли, постійно підтримували оплесками. Коли з залу кричать «Браво», то аж азарт бере, — поділилася враженнями студентка 4 курсу Гадяцького училища культури Ольга Петренко.

— Коли я ще навчалася у Чорнухах, то займалася танцями в БДЮТ і виступала на районній сцені. І зараз, уже студенткою, виходити на неї більш почесно. Відчувалася ностальгія по рідній сцені. Тільки раніше вона здавалася мені дуже великою, а тепер наче й розвернутися ніде. Змішані почуття… Але те, що вдома і стіни допомагають, це точно. 

Попередній концерт Гадяцького училища культури був у Чорнухах 3 роки тому. Тоді приїзд організувала теж студентка, чорнушанка Олена Куліш. Нині в цьому навчальному закладі навчається троє вихідців із району.

Марина ФРАНЧУК

Читайте також