Лохвичани відправили допомогу АТОвцям

8 Червень, 2017 - 22:21

Мешканці Лохвиччини активно допомагають захисникам України, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції

Днями волонтери відгукнулися на прохання земляків, які несуть службу в Авдіївці у складі 72-ої окремої механізованої бригади.

Керівник Лохвицького лісництва Руслан Кравченко для укріплення захисних споруд на передовій надав 20 кубометрів лісу. Їх перевезення взяло на себе підприємство «Європа Транс», ТОВ «Дружба Яхниківська», СТОВ «Богданівське», ПВТП «Бізнес контакт» та ТОВ «Червонозаводське бурякогосподарство» забезпечили пальним, а ветерани АТО Лохвицького району допомогли підготувати та завантажити деревину.

Громадська приймальня Тараса Кутового в Лохвицькому районі від самого початку АТО проводить збір речей першої необхідності для захисників. І цього разу керівник приймальні Людмила Луценко передала для бійців продукти харчування, тютюнові вироби, засоби гігієни та малюнки від школярів міста.

Збір речей для захисників триває. Якщо Ви маєте бажання та можливість допомогти, звертайтеся до громадської приймальні Тараса Кутового за адресою: м. Лохвиця, вул. Перемоги, 13 (навпроти кам’яних рядів). Контактна особа – Людмила Григорівна Луценко, телефон  3-26-01.

І пам’ятайте, для бійців найголовніше – наша допомога, увага та підтримка!

Не залишайтесь осторонь.

За матеріалами офіційного веб-порталу Лохвицької РДА

Читайте також