Лубенський, Гребінківський та Лохвицький відділи поліції отримали нових керівників

19 Травень, 2017 - 14:38

 

12 травня Головне управління Національної поліції в Полтавській області призначило керівником Лубенського відділу поліції полковника поліції Василя Сергійовича Овчаренка.

Новий очільник поліції Лубенщини народився і виріс у с. В'язівок Лубенського району. Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1980 році. Відтоді встиг попрацювати в підрозділах Полтавської, Львівської та Одеської областей. До призначення у Лубни очолював Кобеляцький відділ поліції.

Василь Сергійович запевнив, що в спільній співпраці зробить усе від нього залежне, аби жителі Лубенщини почували себе захищеними.

17 травня особовому складу Гребінківського відділу поліції представили нового керівника поліції району. Ним став підполковник поліції Максим Володимирович Романенко, який раніше працював на посаді начальника відділу поліції Лохвицького району.

Того ж дня працівники правоохоронних органів Лохвиччини познайомилися з новопризначеним головним поліцейським району – Олександром Федоровичем Сверданом, який раніше був заступником начальника Хорольського відділу поліції.

За матеріалами ГУ НП України в Полтавській області

Читайте також