На чорнухинській сцені танцювали родинами

14 Квітень, 2017 - 22:03

У Чорнухинському РЦКіД «Зоря» відбувся фестиваль «Танцювальна родина» за участю батьків 3-А класу школи райцентру і танцювального колективу «Світанок»

Ідея провести захід такого рівня належить класному керівникові Світлані Сидоренко, яка активно займається позашкільним життям своїх учнів. Дружнім колективом вони подорожують Україною та проводять різноманітні заходи. Цього разу 6 родин продемонстрували свої танцювальні таланти. Десять років тому в подібному форматі родина Сидоренків кілька разів уже проводила «Різдвяний бал», але тоді це був конкурс. Тепер же цю добру традицію відродили у вигляді фестивалю. Сценарій підготувала режисер РЦКіД Наталія Жерноклєєва, вокальні номери – вчитель музики Вікторія Борсук, а танцювальні – Лідія Хижняк. Глядачам подарували українське попурі, танго, макарену, циганочку, хореографічні постановки на пісні «Ой, не ходи, Грицю» та «Ромашки», східну композицію, гуморески й навіть трішки ворожіння. Віковий діапазон учасників був надзвичайно широким – від вихованців дитсадка до пенсіонерів. Відкривали фестиваль колективним вальсом, а завершували патріотичним танцем.

– Враження від фестивалю неймовірні. Я навіть не боялась, що з цього вийде, бо з нами працювала досвідчений хореограф Лідія Хижняк, – зазначила учасниця фестивалю, мама третьокласниці Наталія Бігун. – Між учасниками панувала неймовірно тепла атмосфера і на репетиціях, і безпосередньо на святі. Ми доклали максимум зусиль заради своїх діток, щоб бути ближчими до них і разом проводити більше часу. Наш класний керівник Світлана Сидоренко реалізувала чудову та надзвичайно цікаву ідею. І глядачам дуже сподобалось. Батьки, які не брали участі, шкодують і хочуть, щоб були ще подібні концерти, де вони також зможуть проявити себе зі своїми дітьми.

Фестиваль «Танцювальна родина» – це свято сімейних цінностей, українського роду та Батьківщини. А для батьків – це чудова нагода власним прикладом заохотили дітей до творчості.

– Я дуже горда і щаслива, що маю такий дружній, артистичний, талановитий, активний колектив батьків і учнів. Пропоную саджати дерева – саджають, треба танцювати – танцюють. Хоч після концерту зізнались, що боялися, але запевняють, що танцювати будуть, – розповіла класний керівник 3-А Чорнухинської школи, автор ідеї проведення фестивалю «Танцювальна родина» Світлана Сидоренко. – Я вдячна Станіславу Дігтярю, Аллі Козленко, Чорнухинському хлібозаводу та регіональному директору ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутату обласної ради Василю Стасовському за допомогу з подарунками для учасників та організаторів.

З підбіркою номерів 3-А клас уже встиг виступити на Ніжинській фабриці м’яких іграшок. Щоб подивитися концерт чорнухинців, зібралося понад 100 працівників, а виробництво тимчасово зупинили. Глядачі отримали позитивні емоції, а маленькі артисти – солодощі та м’які іграшки.

Марина ФРАНЧУК

Читайте також