Німецькі фермери ознайомилися з досвідом господарювання лубенських колег

21 Жовтень, 2016 - 00:19

Представники німецької організації «Аполло» відвідали Лубенщину, щоб налагодити «діалог у сільському господарстві» між країнами

19 жовтня заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко та начальник управління агропромислового та економічного розвитку, торгівлі, транспорту та залучення інвестицій райдержадміністрації Сергій Бойко провели робочу зустріч з представниками німецької організації «Аполло».

Представники організації, що займається підтримкою екологічного сільського господарства у Східній Європі та обміном студентами, мали на меті ознайомитися з досвідом господарювання в Україні, перейняти напрацювання колег і загалом налагодити «діалог у сільському господарстві» між країнами.

Закордонним гостям вже знайома робота багатьох сільськогосподарських підприємств, та все ж головну увагу звертають саме на Полтавщину, бо вважають наш регіон не тільки найбільш екологічно сприятливим, але й таким, що має серйозні напрацювання у сільському господарстві.

Зустріч проходила на базі фермерського господарства «Вітас і К». Віталій Кузьменко –голова підприємства, ознайомив гостей з головними напрямками роботи господарства, зокрема вирощування свинопоголів’я та великої рогатої худоби. Німецькі фермери з цікавістю слухали розповідь застосування сучасних методів вирощування сільськогосподарських культур, про умови роботи працівників та перспективи розвитку підприємства у найближчий час.

За словами заступника голови райдержадміністрації Ігоря Нестеренка, ФГ «Вітас і К» одне з тих господарств, яке не стоїть на місці, постійно розвивається і має перспективи.

Координатор організації Роман Зінь вважає, що така практика обміну досвідом є найбільш дієвою, адже закордонні фермери мали змогу на власні очі побачити приклади господарювання в Україні та перспективи розвитку сільського господарства.

За матеріалами офіційного веб-порталу Лубенської РДА

Читайте також