Після ремонту Олександрівський ФАП приймає пацієнтів із новими меблями та обладнанням

12 Лютий, 2017 - 01:16

Заклад оновили коштом Пирятинської об’єднаної територіальної громади, до якої належить село Олександрівка з населенням близько 500 чоловік

Ремонт фельдшерсько-акушерського пункту відбувався влітку минулого року. Але 29 червня близько 16 години, коли ремонтні роботи тривали, сталася пожежа. Пожежники порятували заклад, працюючи в апаратах захисту органів дихання. Обійшлося без потерпілих, але згоріла частина майна, стіни на площі 150 м2 були закіптюжені. Поштове відділення, яке знаходиться у тому самому будинку, не постраждало. Причина займання – коротке замикання електромережі.

Після пожежі ремонт не лише продовжили, а й повністю оновили ФАП. Із початку 2017 року він знову приймає відвідувачів.

– Перед пожежею ремонт зробили у два етапи коштом сільради, – каже головний лікар первинної ланки медицини Пирятинщини Ірина Дядькова. – Замінили вікна та двері, всередині – щось на зразок євроремонту. Але за півгодини після ремонту трансформатора сталося замикання, чиюсь вину довести було потім дуже важко. Але за справу взялася вже Пирятинська ОТГ, до якої увійшла Олександрівка. У міськраді порахували затрати, виділили кошти і знайшли підрядника, ми навіть не втручалися й не знаємо точної суми. Приміщення відремонтували ще краще, ніж було. Замінили вікна, підлогу, облицювали стіни, поклали кахлі, встановили рукомийники. Плюс закупили меблі – до того новим можна було назвати хіба єдиний стіл. Тепер маємо нові стіл, стільці, кушетку, шафи для обладнання, документів і одягу, прозорий столик для маніпуляцій. З обладнання придбали ваги для новонароджених, інструменти для невідкладної допомоги, тест-смужки для глюкометра. Звісно, медична субвенція значно менша за суму, яку подаємо відповідно потребі. Тому у нас бракує слів, щоб висловити вдячність за допомогу Пирятинській міськраді – про все те ми й не мріяли, витратних матеріалів має вистачити на півроку. Сподіваємося, що й надалі медичні заклади не залишатимуть без уваги.

Олег ДОЛЕНКО

Читайте також