Райрада на Полтавщині оголосила недовіру Уряду і Яценюку

17 Грудень, 2015 - 21:04

Депутати Пирятинської районної ради звернулися до Верховної Ради України.

На пленарному засіданні третьої сесії Пирятинської районної ради сьомого скликання, яке провів голова Сергій Пазюк, за відповідний документ проголосувала переважна більшість депутатів.

«Упродовж року рівень пенсій і заробітних плат став меншим майже втричі. Платоспроможність населення стрімко падає: пенсія в нашій державі складає лише 40 доларів, зарплата – близько 50. Значній кількості українців цих доходів ледве вистачає, щоб сплатити комунальні послуги. Тотальне зростання тарифів на житлово-комунальні послуги є викликом для громадян залишитися взимку у власних домівках без тепла. Крім того, завдяки уряду, пенсіонери змушені платити податок із пенсії, а фінансування Збройних Сил перекладено на плечі всіх українців.

Критично налаштована більшість населення і до нового Податкового кодексу. Запропонована урядом схема – все по 20% замість того, щоб наповнювати бюджет може зруйнувати цілі галузі економіки. Також серйозні наслідки для сільгоспвиробників матиме скасування спеціального режиму оплати ПДВ, а на сьогодні аграрна галузь провідна в Україні і аграрії являються двигуном нашої економіки.

Пирятинська громада засуджує бездіяльність та імітацію реформ Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і вважає політику уряду антинародною, такою, що призвела до тотального зубожіння українців.

Тому, враховуючи вищевикладене, ми, депутати Пирятинської районної ради Полтавської області, вимагаємо ініціювати недовіру уряду та відправити Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка у відставку», - йдеться у зверненні.

За матеріалами В Полтаві.info

Читайте також