Роботу полтавської фотожурналістки відзначили на всеукраїнській виставці

11 Листопад, 2015 - 22:37

Фотографія Анни Чапали ввійшла до 350 кращих світлин з-поміж трьох тисяч надісланих на конкурс

На стінах галереї мистецтв "Лавра" фотографії професіоналів та любителів з усіх куточків України, повідомляє кореспондент Depo.Полтава.

З-поміж усіх світлин особливу увагу глядачів привертають фотографії військових. Зображення такого ж змісту надіслала на конкурс полтавська фотожурналіст Анна Чапала. Дівчина неодноразово була в зоні АТО, їздила в розташування військових, тож війну бачила на власні очі. В Полтаві Анна з фотоапаратом проводжає військових та зустрічає їх з фронту.

Дівчина запевняє, що попри віддалену лінію фронту, у Полтаві триває своя війна. Батьки воюють за своїх синів, що знаходяться в самому пеклі бойових дій, діти чекають своїх батьків та братів.

На фотографії фотожурналістки, дівчинка вперше за багато місяців побачила батька, який нарешті повернувся з фронту живим та здоровим. Дитина не може стримати сліз, як і більшість глядачів, що вдивляються в очі дівчинки.

Загалом до організаторів виставки, надійшло понад три тисячі світлин. З них обрали 350. Експозицію назвали "Літописом року", бо поруч з військовими фотографії про буденне життя.

Після представлення у Києві виставка традиційно попрямує до інших міст України.

За матеріалами  Depo.Полтава.

Читайте також