Солодкі шедеври чорнушанки оцінив Олег Винник

23 Червень, 2017 - 20:32

Останніми роками торти на замовлення стали дуже популярними. Щоб порадувати та вразити іменинника, достатньо лише підібрати вдалу ідею оформлення. А кондитер її реалізує і на святковому столі з’явиться не просто торт, а справжній солодкий шедевр, прикрашений їстівними квітами, виконаний у вигляді автомобіля чи улюбленого мультиплікаційного героя

Для чорнушанки Марії Кеди це заняття вже давно переросло з декретного хобі в основний вид діяльності. Зізнається, що випічка тортів у домашніх умовах – це недоспані ночі й щоразу хвилювання, чи сподобається виріб замовнику. Вона родом із м.Калуш Івано-Франківської області, де, за її словами, немає жінки, яка не вміє пекти. Більшість рецептів вона привезла до Чорнух саме з рідного міста. Але Марія вирішила піти далі землячок – не просто пекти, а й продавати свою випічку. Почала цим займатись 15 років тому, коли доглядала вдома за маленькою дочкою. Перш ніж вийти на місцевий ринок зі своїми солодкими виробами, дуже нервувала й довго не наважувалась. Перші смаколики переважно роздавала на пробу і продавала за копійки. Та й близькі запевняли: у Чорнухах усі їдять тільки вафельні торти, перемазані згущеним молоком. Але Маріїну випічку оцінили і з’явились перші замовлення. Тоді вона працювала продавцем у продуктовому магазині й паралельно пекла торти. Потім через сімейні обставини на деякий час перестала займатись випічкою. А повернулася до свого улюбленого хобі вже в другому декреті. Коли після цієї 4-річної відпустки вийшла на роботу, то через 7 місяців зрозуміла: бути бухгалтером – не її покликання. Звільнилась і зайнялася випічкою в домашніх умовах уже серйозно. І вже 2 роки торти для Марії Кеди не хобі, а основне заняття.

 

Фанатка співака вручила йому чорнухинські ласощі на концерті

– Печу ночами, бо вдень вистачає хатніх клопотів. Буває, по 8-10 годин сиджу в одному положенні. Тоді спину і шию доводиться реанімувати. Сусіди вже звикли, що в мене всю ніч комбайн гуде і я з тортами світанки зустрічаю, – сміється Марія Кеда. – Кондитерські вироби замовляють не тільки з Чорнух, а й із Лохвиці. Брат чоловіка там розрекламував мої торти й тепер туди їде на роботу і заодно відвозить замовлення. Я переконалась, що «сарафанне радіо» і задоволені клієнти – найкраща реклама.

Крім тортів, Марія пече пряники та кекси або капкейки, які зараз дуже популярні. Їх робила навіть для відомого українського співака Олега Винника – зі словами з його пісень на мастичній поверхні. Ці капкейки замовила одна чорнушанка і потім вручила їх своєму кумиру на концерті.

 

Найбільший торт приготувала для лохвицького весілля

– Замовлення переважно припадають на вихідні. І буває, що будні вільні, а на суботу мені треба спекти 5-6 тортів. Ще й іноді телефонують за 1-2 дні: «Виручи, дуже треба». Виручаю і потім не сплю ночами. Ось фігурки 4 години ліпила. Середній бісквітний торт щоб приготувати, треба 2 години пекти коржі, годину їх перемазувати, ще годину вирівнювати. Стільки ж часу обтягувати мастикою. Я дуже все ретельно роблю. І можу переробляти, – додає Марія Кеда. – Я стараюсь не відмовляти, брати всі замовлення. Але торти з еротичним дизайном я не роблю. І ще не розумію, коли роблять фототорти із зображенням іменинника, а потім те обличчя нарізають. Навіть коли торт з нагоди народження дитини прикрашаю мастичним малюком, то раджу його залишати на пам’ять, а не їсти.

Марія Кеда стверджує, що випічка тортів у домашніх умовах – справа витратна. Особливо коли любиш її всім серцем. Чорнушанка має безліч спеціального приладдя, але щомісяця все одно витрачає чималі суми на «кухонні обновки». Адже в кондитерському мистецтві теж є мода. Зокрема, зараз це євродесерти та цукрова флористика.

– Нині дуже популярні їстівні квіти, якими прикрашають торти. Зовні їх не відрізнити від справжніх. Щоб навчитись такі робити, я пройшла майстер-клас «Цукрова флористика» лубенчанки Тетяни Жури. Хотілось би ще вчитися, вдосконалювати свою майстерність, але на курси треба гроші й час, — каже Марія. — Рецепти сама придумую. Людина просто каже, що любить, що хоче, яким бачить майбутній виріб, і так готую. Але часто замовляють конкретні торти чи просто обирають оптимальний із запропонованих варіантів коржів, кремів, начинок. Зараз дуже популярний шоколадний крем і «пломбір». Комусь фруктові, залиті торти подобаються. Але найбільш популярні мастичні, бо можна що завгодно виліпити. Часто «Спартак» замовляють. Це торт мого радянського дитинства. Пам’ятаю його смак дуже добре. Але класичний рецепт із заварним кремом. А я роблю по своєму рецепту — з кремом зі збитої домашньої сметани, лимонного соку, вишень.

Найважчий торт у моєму солодкому доробку мав 12 кг, 4 яруси. І везли його аж у Лохвицю, на весілля.

Сім’ї Марії Кеди теж часто перепадають смаколики. Доньки навіть допомагають мамі робити мастичні фігурки чи квіти. Але присвячувати життя кондитерському мистецтву не хочуть – бачать, як мамі тяжко даються безсонні ночі. І як потім вона переживає, щоб замовлення сподобалось.

– Завжди мріяла відкрити дитяче кафе-кондитерську. Але це нереально. Мені хоча б окреме приміщення для своєї домашньої кондитерської мати. Бо готую ж на сімейній кухні, – розповідає Марія. – Мені кажуть – знайди собі роботу, торти до старості не пектимеш. Та я на роботу до старості не ходитиму, а торти пектиму! Он в інтернеті такі бабусі печуть! Я своє життя і майбутнє без випічки не уявляю. Бо це те, що приносить мені задоволення.

Відпочинок для Марії Кеди – це почитати щось нове про випічку чи поділитись фотографіями своїх шедеврів в інтернеті. І тоді клієнтів ще більшає, а з ними недоспаних, але таких солодких ночей.

Марина ФРАНЧУК

Читайте також