Трибуни Лохвицького стадіону стали жовто-блакитними

13 Вересень, 2015 - 17:24

5 вересня ініціативна група спортсменів та активістів відремонтувала старі та встановила нові лави на стадіоні «Колос». До цього сидіння майже не ремонтували 5 років

– Під час футбольних змагань на кубок міського голови Лохвиці, які відбулися 16 серпня на стадіоні школи №3, тренер Олександр Харченко звернувся до міського голови та до мене з проханням посприяти у ремонті, – розповідає Григорій Григорович Шамрицький, директор підприємства «Стоколос-Агроінвест», однойменна команда якого приймала участь у змаганнях. – Ініціативу ми підтримали і взялися за збір матеріалів. Міський голова посприяв, щоб нам надали більше 100 дерев’яних брусів, 2 новенькі лави на зразок тих, які віднедавна встановлені у центрі міста і підвели на стадіон освітлення. Наше підприємство закупило цвяхи, анкери, фарбу. 11 чоловік працювали цілий день, тому що зруйнувалися не лише бруси, а й бетонні конструкції, на яких кріпились лави. Тому довелося кріпити бруси анкерами. А завершення праці відсвяткували навколо казанка каші, яку зварили біля стадіону.

Половину трибун відремонтували повністю й пофарбували у жовтий і блакитний кольори, половину — лише відремонтували. Над благоустроєм працювали Олександр Харченко, Віктор Харченко, Микола Свириденко, Вадим Свириденко, Ігор Яременко, Олександр Горошко, Валерій Яблунівський, Володимир Яб­лунівський, Борис Левченко, В’ячеслав Демчук, Григорій Шамрицький.

Раніше лави ремонтували регулярно хоча б перед проведенням районного свята врожаю. Але в останні роки його дійство спочатку перенесли до центрального скверу, а потім і зовсім забули. Особисто підтриманням стадіону у належному стані займався Микола Литвин, голова спортивного товариства «Колос», який нині – пенсіонер. Тепер фактично людини, у чиї обов’язки це входить, немає. Несистематично доглядають стадіон самі спортсмени, які там грають і тренуються. У той же час інтерес публіки до футболу з кожним роком зростає, на змагання приходить усе більше вболівальників. А ввечері на стадіоні збираються не лише спортсмени, а й любителі алкогольного дозвілля. Останні найбільше ламають лави, накидають купи сміття.

Спортсмени звертаються до земляків із проханням берегти стадіон і його облаштування, підтримувати його в чистоті. Сподіваються, що вдасться відремонтувати й огорожу, через відсутність якої футбольне поле загиджують домашні птахи.

Олег ДОЛЕНКО

 

Читайте також