У Пирятині незабаром відкриють Центр надання адміністративних послуг

26 Червень, 2017 - 14:17

У ЦНАПі надаватимуть муніципальні та адміністративні послуги

Відкриття відремонтованої будівлі, яка багато років слугувала за гуртожиток, заплановане на кінець червня – початок липня.

На першому поверсі розміщуватиметься Центр надання адміністративних послуг, на другому – відділ житлово-комунального господарства Пирятинської міської ради. Ремонтні роботи в двоповерховій будівлі вже завершені, на разі усуваються деякі недоліки.

– Раніше приміщення стояло майже порожнє, у ньому проживало лише кілька інвалідів по зору. Ми придбали їм минулого року квартири в зручному місці, – повідомила начальник фінансового управління Пирятинської міської ради Світлана Кеда. – Пирятинський центр надання адміністративних послуг відповідатиме всім сучасним європейським вимогам: уже придбане необхідне обладнання, буде електронний документообіг та електронна черга.

Керуюча справами виконкому Пирятинської міської ради Лариса Кочур розповіла, що створити ЦНАП у Пирятинській об’єднаній територіальній громаді вдалося за рахунок співфінансування.

– Пирятинська ОТГ стала переможцем конкурсу серед громад, які хотіли створити у себе ЦНАП. Тож 1 млн 390 тис. грн. надав міжнародний проект GIZ, 890 тис. грн. з них пішло на будівельні роботи, 500 тис. грн. – на обладнання. 840 тисяч гривень виділили з місцевого бюджету.

Заплановано, що в ЦНАПі працюватиме 5 адміністраторів та 3 державні реєстратори: з реєстрації речових прав і бізнесу, держреєстру та спеціаліст, який здійснюватиме реєстрацію громадян.

Крім того, у селах Олександрівка та Калиновий Міст створено два віддалених робочих місця для реєстраторів.

– В Олександрівці спеціаліст вже працює, в Калиновому Мості вакансія поки що вільна, – зазначила Лариса Кочур та додала, що прийняти на роботу готові й спеціалістів із районної адміністрації, але за умови, що ЦНАП Пирятинської громади обслуговуватиме не лише населення ОТГ, а всього району.

Частину адміністративних та муніципальних послуг у Пирятинській ОТГ уже надають. З їхнім переліком можна ознайомитися на офіційному сайті територіальної громади.

За матеріалами Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України

Читайте також