У Пирятині обговорили питання переробки сміття

21 Лютий, 2017 - 01:47

Питання вивозу та переробки сміття для Пирятинської ОТГ стає все актуальнішим. Тож за останні роки місцевою владою спільно з КП «Каштан» виконаний чималий обсяг робіт. На початку тижня з метою ознайомлення з роботами щодо впорядкування Пирятинське сміттєзвалище відвідали гості з району та області

Міський голова Пирятина Олексій Рябоконь спільно з директором КП «Каштан» продемонстрували начальнику управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Едуарду Реві, доценту Полтавського національного технічного університету ім. Ю.Кондратюка Оксані Ілляш та керівництву Чорнух результати проведення першого етапу впорядкування міського сміттєзвалища та благоустрою прилеглої до нього території.

Зокрема, було ліквідовано несанкціоноване звалище на проїзді до полігону, облаштовано асфальтований заїзд, огорожі в’їзду, шлагбаум та вагончик для працівників сміттєзвалища.

Роботи проведені за рахунок коштів бюджету ОТГ, області, сироробного заводу (по соціальній угоді) та підприємця Бугайова О.В.

Ці роботи стали початковим етапом для подальшої реалізації виготовленого у 2016 році проекту «Будівництво полігона твердих побутових відходів для міста Пирятин Пирятинського району Полтавської області на місці існуючого невпорядкованого сміттєзвалища (коригування)». Його загальна кошторисна вартість складає понад 14 млн грн.

Цього року заплановане будівництво першого котловану з облаштуванням гідроізоляційного екрана та дренажної системи з укладанням в нього всього наявного сміття, продовження асфальтованої під’їзної дороги, облаштування господарської зони (дезбар’єр, приміщення для складування вторинних ресурсів), опоряджувальні роботи (пожрезервуари та під’їзна дорога до них, майданчик для миття контейнерів, огорожа території, озеленення, спостережні свердловини). На виконання робіт планують витратити близько 6 млн грн. із бюджетів області та територіальної громади.

За матеріалами офіційного сайту Пирятинської ОТГ

Читайте також