У Всесвітній день здоров’я молодь пропагувала корисні звички

14 Квітень, 2017 - 20:39

До Всесвітнього дня здоров’я у Полтаві вже вдев’яте провели обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я». Пирятинці перемогли одразу в двох номінаціях

Конкурсу передували районні та міські етапи. Тож до фіналу дійшло 24 команди. Підлітки за допомогою пісень, танців, сценок, жартів, акробатичних трюків креативили на тему здорового способу життя. У сучасній, цікавій і доступній для молодого покоління формі учасники фестивалю пропагували спорт та корисні звички, наголошували на небезпеці наркотиків, алкоголю, паління, залежності від гаджетів та інтернету. Команда «Здорова молодь Чорнухинщини» Чорнухинської школи в своєму виступі навіть торкнулася гострої нині теми – смертельної гри «Синій кит», що поширюється через соцмережі.

– Над виступом нашої команди працювало чимало людей. Сценарій готувала я, орієнтуючись на положення конкурсу. Там написано – позитивно орієнтований виступ. Від цього ми і відштовхувались. Намагались негатив і проблеми показати через позитив, щоб це було цікаво глядачам. Виступ супроводжував відеоролик вчителя інформатики Валерія Косенка, у якому було продемонстровано завчасно проведене учасниками команди соціологічне дослідження серед старшокласників на тему здорового способу життя, – розповіла керівник команди «Здорова молодь Чорнухинщини» Марина Петренко. – Музичні номери готувала вчитель музичного мистецтва Олена Зрібняк. А реквізит виготовила заступник директора з виховної роботи Чорнухинської ЗОШ Ніна В’язовська. Директор школи Любов Саражин допомогла пошити нові костюми. А вже наші талановиті учні втілювали в життя всі задумки, по-своєму їх інтерпретували і додавали щось своє. Чорнухинська команда постійно бере участь у фестивалі «Молодь обирає здоров’я». Ми стабільно серед кращих команд області, і тільки трішки нам не вистачає для впевненої перемоги, тому що дуже велика конкуренція. Але з кожного конкурсу ми веземо додому досвід і нові ідеї для наступного року.

За правилами у кожній команді по сім учасників. Професійне журі оцінювало тематику виступу, загальний зовнішній вигляд, розкриття теми, вокальні, хореографічні, спортивні здібності. Найвища загальна оцінка за всіма критеріями – 30 балів. Тож у номінації «Літературно-музично-спортивна міні-композиція» перемогу здобуло одразу дві команди — «Щасливе життя» Пирятинського ЦДЮТ та «Нове покоління» Полтавської ЗОШ № 38. У конкурсі фотографій та художніх робіт кращою стала команда «Вітамін» Пирятинської ЗОШ №4, а в номінації «Плакат» перше місце дісталось Владиславу Галусенку з Пришибської школи Шишацького району.

Марина ФРАНЧУК

Читайте також