Визначено краще спортивне село Пирятинщини

1 Червень, 2017 - 11:10

28 травня на стадіоні «Ювілейний» відбувся II етап районної спартакіади серед сільських територіальних громад на «Краще спортивне село Пирятинщини»

У змаганнях узяли участь 9 команд, які виборювали першість у п’яти видах спорту. У результаті напруженої боротьби визначено переможців та призерів в усіх дисциплінах.

Легка атлетика: біг 100 м (чоловіки) — 1 місце — Білик Артур, 2 – Зубенко Іван, 3 — Гребенюк Вадим. Серед жінок 1 місце — Манюта Олександра, 2 — Зубенко Світлана, 3 — Самочкіна Тетяна.

В естафеті 4х100 м — 1 місце — Теплівська, 2 — Сасинівська, 3 — Березоворудська сільські ради.

Гирьовий спорт: 1 місце — Пшиченко Ігор, 2 — Левченко Андрій, 3 — Тарасов Василь.

Стрільба з пневматичної гвинтівки: 1 місце — Семененко Юрій (Дейманівський сільський голова), 2 — Мельниченко Михайло (Давидівський сільський голова), 3 місце — Журба Юрій (Харківецький сільський голова).

Міні-футбол: 1 місце — команда з Давидівки, 2 — Вікторія, 3 — Теплівка. Перетягування линви: 1 місце — Сасинівська, 2 — Березоворудська, 3 — Харківецька сільські ради.

За результатами двох етапів спартакіади загальнокомандну першість виборола Березоворудська сільська рада, 2 місце — у Сасинівської сільської ради, а третьою стала Теплівська сільська рада.

Команди, які посіли перші три місця, отримали в подарунок спортивну форму та м’яч, на придбання яких виділено кошти з районного бюджету. Голова районної ради Сергій Пазюк вручив переможцям і призерам кубки, грамоти, медалі та подарунки.

Тож саме Березова Рудка здобула право представляти наш район на обласних змаганнях «Краще спортивне село Полтавщини», які відбудуться у червні цього року.