Юних зірок спорту привітали зі святом

21 Вересень, 2015 - 00:38

11 вересня у Лохвицькому РБК відбулося свято «Спортивна слава Лохвицького краю», приурочене до Дня фізкультури і спорту та присвячене вшануванню кращих юних спортсменів району

 У залі ледве вмістилися численні гості, які прославили рідний край спортивними здобутками й мають стосунок до спорту, родичі та друзі юних зірочок спорту. Їх та їхніх вихованців вітали представники влади міста і району, Лохвицької дитячо­юнацької спортивної школи. По черзі виходили на сцену юні стрибуни, волейболісти, футболісти, тенісисти, дзюдоїсти, каратисти зі своїми батьками, тренерами і отримували від Лохвицької міської ради грамоти, подарунки та квіти. Ці діти своїми досягненнями прославили Лохвиччину далеко за її межа ми.

– Цьогорічне свято – особливе, бо напередодні ми дізналися, що сенсею наших каратистів Володимиру Прядці присвоєне звання «Заслужений тренер України», – відзначає ветеран спорту, нині методист Лохвицької ДЮСШ Микола Сірик. – Він справді заслужив його, адже присвятив вихованню каратистів більше 20 років. Імена його учнів не сходять зі сторінок преси, вони постійно здобувають перемоги у Всеукраїнських та міжнародних турнірах. Також Лохвицю у спорті прославили рекордсменка світу з семиборства Катерина Заславець, стрибун у висоту, чемпіон Європи Олег Федорко, стрибун у висоту, учасник Олімпійських ігор в Атланті В’ячеслав Тиртишник. Але такого високого звання лохвицький тренер удостоюється вперше. Ми пишаємося своїми тренерами і вихованцями, дякуємо їхнім батькам за виховання зірочок спорту й наполегливу працю над їхнім становленням!

Не лише приймала вітання, а й танцювала у складі колективу «Радість», і сольно співала між виходами спортсменів 13­річна учениця Лохвицької гімназії №1 Анна Щербина. Вона разом зі своїми батьками одержувала нагороди за численні перемоги в кіокушинкай.

– Крім карате, я перемагаю у змаганнях із бігу, стрибків у довжину, плавання, – каже Аня. – Гадаю, ці успіхи в мене завдяки карате. Графік життя переповнений: щодня або тренування з карате, або уроки вокалу на студії Петра Сеника в Червонозаводському, або танці. При цьому добре навчаюся, хоча й не відмінниця. Усе встигаю завдяки підтримці батьків. Заняттями карате переймається тато, а танцями і співом – мама.

Тренери, окрім грамот і квітів, отримали на святі від спонсорів необхідне обладнання – ракетки й сітки для настільного тенісу, набивні м’ячі для дзюдо, захисну амуніцію для карате тощо. Керівник підприємства «Стоколос­Агроінвест» Григорій Шамрицький вручив юним волейболістам і футболістам м’ячі. Тренер Олександр Харченко подякував Григорію Григоровичу не лише за це, а й за систематичну підтримку, завдяки якій команда їздить на матчі першості області.

Завершилося свято концертом полтавських артистів Валерія Соколика, гурту «Слов’яни» і Олени Білоконь.

 Олег ДОЛЕНКО

 

Читайте також