«За п’ять років співпраці Тараса Кутового з чорнухинцями зроблено так багато добрих справ, що все згадати й перелічити непросто»

28 Травень, 2017 - 22:26
Ім'я: 
Микола Лисенко
Посада/рід занять: 
Голова Громадської ради при Чорнухинській РДА

– Ще в статусі народного депутата Тарас Кутовий допомагав жителям району у вирішенні їхніх проблем і справ громад, задіюючи всі можливі важелі впливу – від меценатської підтримки до виділення коштів за різними бюджетними програмами. Так, наприклад, можна згадати ремонт греблі ставків, заміну вікон у Чорнухинській ЗОШ, допомогу іншим школам і дитсадкам інвентарем, книгами, іграшками. Допомогу неодноразово отримували Чорнухинська лікарня і Центр ПМСД. Бібліотеки району поповнювалися книгами, переданими за сприяння Тараса Кутового. Громадяни отримували безкоштовні консультації під час прийомів юриста, які системно проводилися у громадській приймальні. Варто згадати і допомогу в проведенні Днів села, державних свят і концертів. Також діти їздили на екскурсії до Вінниці, Львова, інших міст за його підтримки. Чорнухинська спортшкола неодноразово отримувала допомогу, а школи району також поповнювалися спортивним інвентарем. За п’ять років співпраці Тараса Кутового з чорнухинцями зроблено так багато добрих справ, що все згадати й перелічити непросто.

Щорічно в Чорнухах проходить Пленер художників «Чорнухинська Сковородиніана», до його організації та проведення постійно долучалася команда Т.Кутового. Музей Г.Сковороди також час від часу отримував різноманітну допомогу від народного депутата. У рамках проекту Ольги Герасим’юк «Школи Лохвицького земства», де Тарас Кутовий виступив партнером, команди його громадських приймалень та актив проводили толоки для наведення порядку навколо цих шкіл. Тарас Кутовий особисто долучився до прибирання історичної будівлі у Харсіках та встановлення на неї дошки про охоронний статус.

Гарним був конкурс для учнів «Я намалюю твоє майбутнє, Україно!». У ньому взяли участь усі школи району, а кращі роботи виставлялися у Полтаві в залах Галереї Мистецтв ім. М. Ярошенка. Діти пам’ятають про свої творчі здобутки та вірять у те, що власними силами можна і варто досягати успіху.

Майже два роки пішло на підготовку документів задля того, аби провести капітальний ремонт окремих відрізків траси Р-60 Пирятин-Лохвиця-Кролевець, частина якої пролягає на території й нашого району. Завершив Тарас Кутовий цю справу вже будучи міністром, і тим самим виконав обіцянку, дану виборцям. Роботи почалися восени 2016 року в селі Галяве. А вже у 2017 році вони продовжилися в селі Красне, і за проектом весь відрізок автошляху в нашому районі буде відремонтований. Щиро вдячні йому за всі зроблені добрі справи та підтримані ініціативи на Чорнухинщині, – підсумував Микола Лисенко, голова Громадської ради при Чорнухинській РДА, голова Громадської організації «Чорнухинське земляцтво».