Запитай депутата!

28 Січень, 2016 - 15:04
Ім'я: 
Тарас Кутовий
Посада/рід занять: 
Народний депутат України

Шановні читачі! Оскільки ви часто звертаєтесь до редакції з проханням передати запитання народному депутату України Тарасу Кутовому, а також чимало ваших питань схожі за змістом, ми відкриваємо нову рубрику «Запитай депутата!»

Запрошуємо вас телефонувати, а також писати на нашу редакційну адресу ваші запитання. Ми будемо систематизувати їх і передавати Тарасу Кутовому. Відповіді ви зможете прочитати на сторінках газети.

Рубрику відкриває дзвінок читачки з Гадяччини. 80-­річна Олена Петрівна Кирилова з села Книшівка запитує: «Моя пенсія — 1470 гривень. Прем’єр-­міністр Арсеній Яценюк анонсував підвищення пенсій на 13%. Коли буде ця добавка? Її скасували чи ні? Чи це на рівні області щось забирають?» Довідково: Пенсіонери отримають доплату за вересень і підвищену пенсію за жовтень з 4 жовтня. Про це у «10 хвилинах з Прем’єр­-міністром» 20 вересня заявив глава уряду Арсеній Яценюк. Він зауважив, що середній розмір підвищення для пенсіонерів становить 13%. Як втілюються підвищені соціальні стандарти і хто вже отримав збільшену пенсію — читайте у наступному номері.

Відповіді на запитання читайте у рубриці "Запитай депутата"

Категорія: