Запитай депутата

Пенсійний фонд спонукає до мінімальних пенсій?

2 Квітень, 2016 - 20:54

На початку лютого до народного депутата України Тараса Кутового надійшло звернення від родини Домерецьких з с. Тарандинці Лубенського району:

«Шановний Тарасе Вікторовичу!

Хто одержує субсидію, може оновити вікна за півціни

14 Лютий, 2016 - 02:00

До народного депутата Тараса Кутового звернулася пенсіонерка, мешканка Лохвиці
В. І. Сидорова:

Добавка до пенсії: не всіх пенсіонерів охопили перерахунками

28 Січень, 2016 - 19:12

Напередодні Нового року 80-річна Олена Петрівна Кирилова з села Книшівка запитувала: «Моя пенсія — 1470 гривень. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк анонсував підвищення пенсій на 13%. Коли буде ця добавка? Її скасували чи ні? Чи це на рівні області щось забирають? Як втілюються підвищені соціальні стандарти і хто вже отримав збільшену пенсію?». Ми передали запитання народному депутату України Тарасу Кутовому і, об’єднавши зусилля, підготували усю необхідну інформацію

Запитай депутата!

28 Січень, 2016 - 15:04

Шановні читачі! Оскільки ви часто звертаєтесь до редакції з проханням передати запитання народному депутату України Тарасу Кутовому, а також чимало ваших питань схожі за змістом, ми відкриваємо нову рубрику «Запитай депутата!»

Запрошуємо вас телефонувати, а також писати на нашу редакційну адресу ваші запитання. Ми будемо систематизувати їх і передавати Тарасу Кутовому. Відповіді ви зможете прочитати на сторінках газети.